Globalne odrzucanie i akceptowanie zmian

Niekiedy prezentacje są do siebie bardzo zbliżone – na tyle, że zmian nie ma wiele. Wówczas program pozwala również na ich przeglądanie oraz akceptowanie w kolejności porządkowej. Jeśli prezentacje nie różnią się bardzo, bądź wprowadzone zmiany są wcześniej przejrzane i na pewno sprawdzone, możliwe jest ich automatyczne zaakceptowanie bądź usunięcie bez straty czasu na przeglądanie.

Globalne zmiany w dokumencie można wprowadzać za pomocą opcji dostępnych na górnym pasku. W oknie „Zaakceptuj” (1) można zaakceptować hurtowo wszystkie zmiany, bądź przez rozwijane menu wybrać jedynie ich część; analogicznie, w oknie „Odrzuć zmiany” (2) można postąpić podobnie. Opcje „Następne” i „Poprzednie” (3) pozwalają na przeglądanie zmian w prezentacji. Przycisk „Zakończ przegląd” kończy tryb porównania, przyjmując wszystkie zaakceptowane zmiany.

porównanie

 

Zobacz również:

Jak zmienić orientację slajdów?
Jak dodać muzykę jako obiekt clipart?
Jak edytować gotowe kształty wstawione do slajdów?
Jak włączyć numerowanie slajdów?
Jak dodać plik PDF do programu pakietu Office?

Janusz Dreziński

Od ponad 20 lat związany z branżą IT. Pasjonat technologii Microsoft z naciskiem na pakiet Office. Od kilku lat pomaga innym prowadząc portal Office.info.pl oraz rozwiązując ich codzienne problemy dotyczące przede wszystkim programów Microsoft Excel i Word. Jego hobby to żeglarstwo oraz siatkówka, a ulubione miejsce to... Mazury.

Pokaż pozostałe moje porady