Jak porównać dwie prezentacje w trybie recenzji?

Program PowerPoint dostosowany jest przede wszystkim do tworzenia rozmaitych prezentacji, przygotowanych w celach naukowych czy szkoleniowych.

W związku z tym może zdarzyć się sytuacja, że dane zawarte w jednej prezentacji okażą się nieaktualne bądź trzeba je wzbogacić danymi z innej prezentacji. Jeżeli mamy prezentację, która zawiera nowsze, częściowe informacje, łatwiej będzie ją porównać ze starszą prezentacją za pomocą odpowiedniego trybu w programie PowerPoint.

Tryb porównania prezentacji można wykonać dla dowolnych dwóch prezentacji, zapisanych jednak na komputerze użytkownika. Należy uważnie wykonywać operacje, a przed nimi najlepiej wykonać kopie zapasowe obu plików, aby przez omyłkowe kliknięcie nie usunąć istotnych treści.

Rozwiązanie:

Zobacz również:

Jak usunąć elementy zarejestrowanej prezentacji?
Jak edytować grafiki SmartArt?
Jak stworzyć kalendarz adwentowy?
Jak wstawić obiekt innego programu do prezentacji?
Jak formatować gotowe kształty dodane do slajdów?

Janusz Dreziński

Od ponad 20 lat związany z branżą IT. Pasjonat technologii Microsoft z naciskiem na pakiet Office. Od kilku lat pomaga innym prowadząc portal Office.info.pl oraz rozwiązując ich codzienne problemy dotyczące przede wszystkim programów Microsoft Excel i Word. Jego hobby to żeglarstwo oraz siatkówka, a ulubione miejsce to... Mazury.

Pokaż pozostałe moje porady