Globalne odrzucanie i akceptowanie zmian

Niekiedy prezentacje są do siebie bardzo zbliżone – na tyle, że zmian nie ma wiele. Wówczas program pozwala również na ich przeglądanie oraz akceptowanie w kolejności porządkowej. Jeśli prezentacje nie różnią się bardzo, bądź wprowadzone zmiany są wcześniej przejrzane i na pewno sprawdzone, możliwe jest ich automatyczne zaakceptowanie bądź usunięcie bez straty czasu na przeglądanie.

Globalne zmiany w dokumencie można wprowadzać za pomocą opcji dostępnych na górnym pasku. W oknie „Zaakceptuj” (1) można zaakceptować hurtowo wszystkie zmiany, bądź przez rozwijane menu wybrać jedynie ich część; analogicznie, w oknie „Odrzuć zmiany” (2) można postąpić podobnie. Opcje „Następne” i „Poprzednie” (3) pozwalają na przeglądanie zmian w prezentacji. Przycisk „Zakończ przegląd” kończy tryb porównania, przyjmując wszystkie zaakceptowane zmiany.

porównanie

 

Zobacz również:

Jak wstawić hiperłącze do ostatnio przeglądanej strony internetowej?
Jak zapisać prezentację z obsługą makr?
Jak dokonać korekty zdjęć w albumie fotograficznym?
Jak włączyć linie siatki i prowadnice dla slajdów?
Jak szybko powiększyć slajd?

Janusz Dreziński

Od ponad 20 lat związany z branżą IT. Pasjonat technologii Microsoft z naciskiem na pakiet Office. Od kilku lat pomaga innym prowadząc portal Office.info.pl oraz rozwiązując ich codzienne problemy dotyczące przede wszystkim programów Microsoft Excel i Word. Jego hobby to żeglarstwo oraz siatkówka, a ulubione miejsce to... Mazury.

Pokaż pozostałe moje porady