Jak porównać dwie prezentacje w trybie recenzji?

Program PowerPoint dostosowany jest przede wszystkim do tworzenia rozmaitych prezentacji, przygotowanych w celach naukowych czy szkoleniowych.

W związku z tym może zdarzyć się sytuacja, że dane zawarte w jednej prezentacji okażą się nieaktualne bądź trzeba je wzbogacić danymi z innej prezentacji. Jeżeli mamy prezentację, która zawiera nowsze, częściowe informacje, łatwiej będzie ją porównać ze starszą prezentacją za pomocą odpowiedniego trybu w programie PowerPoint.

Tryb porównania prezentacji można wykonać dla dowolnych dwóch prezentacji, zapisanych jednak na komputerze użytkownika. Należy uważnie wykonywać operacje, a przed nimi najlepiej wykonać kopie zapasowe obu plików, aby przez omyłkowe kliknięcie nie usunąć istotnych treści.

Rozwiązanie:

Zobacz również:

Jak dodać automatyczną datę slajdu?
Jak edytować styl tła slajdu?
Jak ustawić efekty zdjęć w albumie fotograficznym?
Jak dodać gradient jako tło slajdu?
Jak zapisać własny szablon prezentacji?

Janusz Dreziński

Od ponad 20 lat związany z branżą IT. Pasjonat technologii Microsoft z naciskiem na pakiet Office. Od kilku lat pomaga innym prowadząc portal Office.info.pl oraz rozwiązując ich codzienne problemy dotyczące przede wszystkim programów Microsoft Excel i Word. Jego hobby to żeglarstwo oraz siatkówka, a ulubione miejsce to... Mazury.

Pokaż pozostałe moje porady